Промислові каталізатори

Каталізатори платинової групи в промисловості

Каталізаторами називаються речовини, що прискорюють перебіг хімічних реакцій, але не входять до хімічного складу кінцевого продукту. Переважна більшість хімічних процесів протікає в умовах застосування каталізаторів, а для нових виробництв подібний показник перевищує 90%.

Метали платинової групи мають унікальні та цінні властивості, які роблять їх незамінними в каталізаторах для багатьох промислових застосувань. Ці метали надзвичайно рідкісні та дорогі, проте необхідні для багатьох технологічних процесів і не мають адекватних альтернатив.
Завдяки високій температурі плавлення та корозійної стійкості платина, родій, іридій та їх сплави застосовуються у промислових каталізаторах, що використовуються у багатьох технологічних процесах. Незамінні при виробництві високочистих монокристалів різних оксидів металів, що застосовуються у лазерній техніці, а також у медичній, нафтовій та оборонній промисловості.

Платинові промислові каталізатори використовуються у виробництві азотної кислоти, що є вихідним інгредієнтом азотних добрив, а також важливим компонентом виробництва вибухових речовин, нейлону та поліуретану. Вони також застосовуються у виробництві силіконів, бензину, високооктанових газів та нафтохімічної сировини для виготовлення пластмас, синтетичного каучуку та поліефірних волокон.
Платина і паладій широко використовуються в технологічних процесах та виробах, що вимагають стабільності при високих температурах, таких як реактивний двигун та деталі ракет.

Для кожного технологічного процесу необхідний свій тип каталізаторів, що володіють оптимальним комплексом властивостей і гранул, що відрізняються хімічним складом, а також їх розміром, формою і структурою.
Каталізатори потребують періодичної заміни та оновлення. Обсяг світового виробництва промислових каталізаторів перевищує 800 тисяч тонн на рік, випускається понад 250 основних типів, кожен з яких має низку різновидів.

Наша компанія купує вживані промислові каталізатори платинової групи в будь-якій кількості. Надаємо хорошу ціну та зручні умови оплати. Для зручності Замовника забезпечуємо виїзд нашого спеціаліста для оцінки.